сабота, 31. јули 2021. Вести денес: 60
home Вести

ФОТО: Мизрахи го развиори македонското знаме

ФОТО: Мизрахи го развиори македонското знаме

Се развеа македонското знаме над Кокино — мегалитската опсерваторија во атарот на општината Старо Нагоричане. И кој вели дека ја нема Македонија…

#ИсправиСеМакедонијо
#ОдбериОбнова

Коронавирус