четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 191
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Вести

ФОТО Мизерија: Шекеринска гордо позира пред обележјата на УЧК

ФОТО Мизерија: Шекеринска гордо позира пред обележјата на УЧК

На социјалните мрежи се појави фотографија на која се гледа како актуелната министерка за одбрана на Македонија гордо позира пред обележјата на УЧК.

Парламентарни избори 2020