среда, 5. август 2020. Вести денес: 22
home Вести

ФОТО: Мисајловски се сретна со жителите на населбата Јане Сандански од Куманово

ФОТО: Мисајловски се сретна со жителите на населбата Јане Сандански од Куманово

Носителот на листата на ВМРО-ДПМНЕ во изборната единица 2, Владо Мисајловски денеска во рамките на предизборната кампања се сретна со жителите од кумановската населба Јане Сандански.

Мисајловски, пред жителите на населбата ја презентираше изборната програма, како и сите проекти кои што се од полза за сите граѓани на Република Македонија.

Коронавирус