вторник, 4. август 2020. Вести денес: 0
home Вести

ФОТО: Мисајловски оствари средба со жителите на Визбегово

ФОТО: Мисајловски оствари средба со жителите на Визбегово

Носителот на листата во ИЕ 2 од ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски денешниот ден го искористи да се сретне со жителите на Визбегово.

Во разговор со нив, тој ги истакна проектите на ВМРО-ДПМНЕ од програмата „Обнова“, а воедно ги сослуша и актиелните проблеми со кои се соочуваат жителите од оваа населба.

Коронавирус