петок, 14. август 2020. Вести денес: 153
home Вести

ФОТО: Мисајловски на средба со граѓаните на Ѓорче Петров

ФОТО: Мисајловски на средба со граѓаните на Ѓорче Петров

Во рамките на предизборната кампања, носителот на листата на ВМРО-ДПМНЕ во изборната единица 2, Владо Мисајловски вечерва ќе одржи средба со граѓаните на општина Ѓорче Петров.

На средбата, Мисајловски ќе ја презентира програмата на ВМРО-ДПМНЕ, како и проектите за наредните четири години.


Коронавирус