петок, 26. ноември 2021. Вести денес: 152
home Вести

ФОТО: Милошоски со ќерката на работа – појадок пред прес-конференција за новинарите

ФОТО: Милошоски со ќерката на работа – појадок пред прес-конференција за новинарите

Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски денеска на работа ја донесе својата ќерка.

-Најсладок работен појадок со ќере пред прес конференција за новинарите, напиша Милошоски

Антонио Милошоски е горд татко на 5 деца.

Коронавирус