среда, 27. јануари 2021. Вести денес: 166
home Вести

ФОТО: Милошоски на средба со граѓаните во Ѓорче Петров

ФОТО: Милошоски на средба со граѓаните во Ѓорче Петров

Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ Антонио Милошоски денеска беше во посета на Општинскиот Комитет на Ѓорче Петров.

– Одлични средби со граѓаните и срдечна атмосфера во ОК Ѓорче Петров, сплотени и спремни за работа, сите заедно, стои во неговиот пост на Фејсбук.

Коронавирус