недела, 5. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

ФОТО: Мицкоски на прослава на Св.Атанасиј во Љубанци

ФОТО: Мицкоски на прослава на Св.Атанасиј во Љубанци

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски присуствуваше на прославата на Св. Атанасиј во скопско Љубанци.

На настанoт присуствувале рекордни повеќе од 500 гости.

Пораката е единствена: ЕДЕН НАРОД, ЕДНА ЗЕМЈА, ЕДНА ВЕРА-МАКЕДОНИЈА!

Парламентарни избори 2020