понеделник, 28. септември 2020. Вести денес: 120
home Вести

ФОТО: Мицкоски на кафе-дружба со младите од Велес

ФОТО: Мицкоски на кафе-дружба со младите од Велес

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски по денешниот протест во градот на Гемиџиите, оствари кафе- дружба со младите велешани.

 

Коронавирус