петок, 4. декември 2020. Вести денес: 4
home Вести

ФОТО: Македонците од Париз порачаа дека Македонија ќе победи

ФОТО: Македонците од Париз порачаа дека Македонија ќе победи

И Македонците од Париз со голема поддршка за денешниот протест кој во 20 часот ќе се одржи пред македонската Влада.

Тие испратија порака дека Македонија ќе победи.

Коронавирус