четврток, 21. октомври 2021. Вести денес: 132
home Вести

ФОТО: Коалициониот партнер на Заев не ги почитува препораките

ФОТО: Коалициониот партнер на Заев не ги почитува препораките

Коалициониот партнер на Зоран Заев, Биљал Касами, денес беше забележан во едно кафуле како седи, а притоа не ги почитува владините препораки.

Имено тој заедно со уште двајца познати функционери на СДСМ, беа забележани како седат во едно кафуле, а притоа не држат дистанца и се во група поголема од двајца.

Дали СДСМ со ваков пример покажува дека воопшто не се грижи за здравјето на граѓаните?

Локални избори 2021