среда, 20. јануари 2021. Вести денес: 109
home Вести

ФОТО: Кече за добредојде на Села во Арачиново

ФОТО: Кече за добредојде на Села во Арачиново

Фотографија на денот. Вака лидерот на Алијансата за Албанците Зијадин Села ја коментира фотографијата на која е со кече на глава кое го добил на митинг во Арачиново.

Симпатизер на Алијансата му ставил кече на Села и го гушнал.

Најнови вести

Коронавирус