четврток, 26. ноември 2020. Вести денес: 65
home Вести

ФОТО: Катица Јанева на плажа во Грција

ФОТО: Катица Јанева на плажа во Грција

Додека јавноста се уште е во „нокдаун“ од големината на скандалот „ Рекет“ , првата обвинителка на СЈО, во оставка, наводно денес е видена видно расположена на грчките плажи, објави Канал5.

Имено, анонимен гледач на Канал5, кој не сакаше да го открие својот идентитет, ја испратил оваа фотографија, за која рекол дека е направена денес попладнево, во Грција, на една плажа на првиот крак, поточно во познатото излетничко место Ханиоти.

Коронавирус