четврток, 29. октомври 2020. Вести денес: 173
home Вести

ФОТО: Има ли ред во државава!

ФОТО: Има ли ред во државава!

На социјални мрежи излезе фотографија од автомобил кој е паркиран во центарот на главниот град. Плоштадот не е наменет за паркирање на моторни возила.

Прашањето е до кога ќе се однесуваме вака? До кога со оваа некултура?

И дали надлежните институции ќе превземат некаква санкција?

Коронавирус