сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 0
home Вести

ФОТО: Игор Николов на средби со жителите Количани, Соње и Држилово

ФОТО: Игор Николов на средби со жителите Количани, Соње и Држилово

Членот на ИК на ВМРО ДПМНЕ, Игор Николов оствари средба со месното население во Долно Количани, во Долно Соње и Држилово, со една цел сплотени и обединети за кандидатот за претстојните претседателски избори проф. Гордана Силјановска Давкова.

Најнови вести

Коронавирус