понеделник, 26. октомври 2020. Вести денес: 135
home Вести

ФОТО: Граѓаните не поверуваа во маркетингот на Заев, Николовски и Филиче

ФОТО: Граѓаните не поверуваа во маркетингот на Заев, Николовски и Филиче

Вчера на социјалните мрежи излезе вест дека Зоран Заев, Љупчо Николовски и Венко Филипче возеле мотор без кациги и дека поради тоа полицијата ги сопрела и им пишала казна.

Сакајќи да се престават себеси како еднакви пред законите истите ги прекршија.

Но на сета оваа драма и маркетинг не наседнаа граѓаните.

 

Коронавирус