петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 1
home Вести

ФОТО: Гори нискостеблеста шума близу Скопје

ФОТО: Гори нискостеблеста шума близу Скопје

До редакцијата на „Курир“ пристигнаа фотоградии на кои може да се види како гори нискостеблеста шума во близина на Скопје, поточно горна Матка.

Коронавирус