недела, 13. јуни 2021. Вести денес: 0
home Вести

ФОТО: Голем одрон на патот- возете внимателно кон Делчево

ФОТО: Голем одрон на патот- возете внимателно кон Делчево
КУРИР

Голем одрон кај Калиманци пред Делчево.

Се препорачува внимателно возење, бидејќи одронот не е расчистен.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија