среда, 30. септември 2020. Вести денес: 161
home Вести

ФОТО: Голем одрон кај превојот Барбарос

ФОТО: Голем одрон кај превојот Барбарос

Поради одрони на двете коловозни ленти од 09:10 часот изутрина е во прекин сообраќајот на патот Прилеп-Македонски Брод кај планинскиот превој Барбарос.

Фото: Ѕид на сообраќајниот срам

Коронавирус