петок, 27. ноември 2020. Вести денес: 140
home Вести

ФОТО ГАЛЕРИЈА: Преполно пред Влада- народот масовно го изразува незадоволството од СДСМ и Заев

ФОТО ГАЛЕРИЈА: Преполно пред Влада- народот масовно го изразува незадоволството од СДСМ и Заев

Огромен број граѓани денеска се собраа пред Владата на Република Македонија каде што тие го искажуваат незадоволството од власта на СДСМ и премиерот Зоран Заев.

Коронавирус