вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 197
home Вести

ФОТО ГАЛЕРИЈА: Показна вежба на МВР по повод Денот на полицијата

ФОТО ГАЛЕРИЈА: Показна вежба на МВР по повод Денот на полицијата

Министерството за внатрешни работи денеска изврши показна вежба на дел од единиците во касарната „Ѓорче Петров“ по повод 7 мај, Денот на полицијата

На показната вежба присустваше министерот Оливер Спасовски, како и видни функционери во МВР.

 

 

 

Локални избори 2021