петок, 4. декември 2020. Вести денес: 4
home Вести

ФОТО: Еве што споделил Боки 13 на Инстаграм само два дена откако го земал кешот

ФОТО: Еве што споделил Боки 13 на Инстаграм само два дена откако го земал кешот

Два дена откако ги земал парите од Орце Камчев, Боки 13 на Инстаграм споделил фотографија под која напишал „Насмевни се и не бери гајле“.

Примопредавањето на парите меѓу Камчев и Бојан Јовановски било направено на 20 февруари, а само два дена потоа, на 22, Боки 13 ја споделил оваа фотографија.

Инаку, италијански медиум утрово објави видеото на кое јасно се гледа броењето на парите, како и излегувањето на Боки 13 и Зоки Кичеец од кај Камчев.

Притоа е пуштен и дел од разговорот меѓу Орце Камчев и Бoки 13, на кое Боки му објаснува на Камчев дека понеделник, најдоцна вторник ќе биде ослободен.

Коронавирус