среда, 7. декември 2022. Вести денес: 177
home Вести

ФОТО: Дете од Охрид моли за помош, потребни се 2.500 денари за испитување!

ФОТО: Дете од Охрид моли за помош, потребни се 2.500 денари за испитување!

Дете бара помош и собира пари за лекување на очите. Фотографијата е од вечерва во Охрид, се вели во објавата на социјалната мрежа Фејсбук.

Qatar 2022