вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 181
home Вести

ФОТО: Децата на Зоран Заев и Вице Заев „главни“ во дискотеката „Аватар“

ФОТО: Децата на Зоран Заев и Вице Заев „главни“ во дискотеката „Аватар“

Дискотека Аватар во Струмица изгледа е над законите и не престанува со работа.

Додека ние треба да ги чуваме децата дома и да им забрануваме да излегуваат поради опасноста од коронавирусот и владините мерки, децата на фамилијата Заеви се журкаат како сакаат.

Нова тура Аватар. Институциите, Спасовски и Филипче молчат…

 

Децата на Вице и Зоран Заеви ” главни ” во Аватар , како одговор на прашањето зошто Аватар не е затворен.

Најнови вести

Локални избори 2021