четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 108
home Вести

ФОТО: Артан Груби се сликаше со фотељата на Мајк Пенс

ФОТО: Артан Груби се сликаше со фотељата на Мајк Пенс

Пратеникот од ДУИ, Артан Груби деновиве е во САД, каде беше и на молитвениот појадок кај американскиот претседател Доналд Трамп.

Груби вечерва на својот Фејсбук профил објави фотографија од канцеларијата на американскиот потпретседател Мајк Пенс.

Најнови вести

Коронавирус