петок, 18. ноември 2022. Вести денес: 194
home Вести

ФОТО: Актерката која вчера беше повредена и денеска е задржана на Клиника за пластична хирургија на лекување

ФОТО: Актерката која вчера беше повредена и денеска е задржана на Клиника за пластична хирургија на лекување

Во синоќешните протести пред Собранието на Република Македонија, беше повредена и актерката Арна Шијак.

Таа беше примена во болница со повреди на двете нозе.

Повредите на Арна се најверојатно поголеми, бидејќи таа и денеска е задржана на Клиниката за пластична хирургија.

Најнови вести

Коронавирус