понеделник, 20. септември 2021. Вести денес: 8
home Вести

Филипче се пофали: Твитерот повторно ми е активен

Филипче се пофали: Твитерот повторно ми е активен

Од утрово е активен твитер профилот @VFilipche на министерот за здравство д-р Венко Филипче. Продолжете да го следите профилот за навремено и точно информирање, соопштија од министерството за здравство.

Коронавирус