сабота, 28. ноември 2020. Вести денес: 62
home Вести

Фејсбук потсетува дека денеска се гласа за претседател

Фејсбук потсетува дека денеска се гласа за претседател

Социјалната мрежа Фејсбук денеска ги потсетува корисниците во Македонија дека е ден на гласање и дека треба да гласаат.

Најнови вести

Коронавирус