понеделник, 30. ноември 2020. Вести денес: 155
home Вести

“Европеецот“ Бујар Османи

“Европеецот“ Бујар Османи

– “ЕВРОПСКОТО” ОДНЕСУВАЊЕ НА ВИЦЕПРЕМИЕРОТ, ЗАДОЛЖЕН ЗА ЕВРОПСКИ ПРАШАЊА, БУЈАР ОСМАНИ, напиша новинарот Фуркан Салиу на Фејсбук.

Коронавирус