среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Вести

Енис Хаџиќ со поддршка за Арсовска: ГЛАСАМ ПРОТИВ ШИЛЕГОВ!

Енис Хаџиќ со поддршка за Арсовска: ГЛАСАМ ПРОТИВ ШИЛЕГОВ!

Фронтменот на групата „Ласт експедишн“ Енис Хаџиќ – Енко со поддршка за кандидатот за градоначалник на Скопје, Данела Арсовска.

-Ебате партијата на која најсветлата точка во програмата за локалните избори им е фотошопиран документ на нивниот противкандидат.
ГЛАСАМ ПРОТИВ ШИЛЕГОВ!!, стои во неговиот пост на Фејсбук.

Коронавирус