вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 0
home Вести

Ексклузивно видео: Возило изгоре во Кисела Вода

Ексклузивно видео: Возило изгоре во Кисела Вода

Голем пламен ги вознемири жителите на скопската населба Кисела Вода.

Од ексклузивното видео на КУРИР може да се види дека во овој пожар изгоре автомобил.

 

Најнови вести

Коронавирус