недела, 20. јуни 2021. Вести денес: 94
home Вести

ЕКСКЛУЗИВНО: Утре во 15 часот средба Мицкоски-Пендаровски во вила Водно

ЕКСКЛУЗИВНО: Утре во 15 часот средба Мицкоски-Пендаровски во вила Водно

Утре средба ќе остварат претседателот Стево Пендаровски и лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Како што дознава КУРИР од извори од ВМРО-ДПМНЕ, средбата ќе се одржи во вила Водно во 15 часот.

ЕУРО 2020

Македонија