вторник, 18. мај 2021. Вести денес: 152
home Вести

Ексклузивно интервју со Мицкоски утре на ТВ Алфа

Ексклузивно интервју со Мицкоски утре на ТВ Алфа

Ексклузивно интервју со лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во петок во 22:30 на ТВ Алфа.

Коронавирус