недела, 31. мај 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Ексклузивно фото: Павле Богоевски во полициска станица

Ексклузивно фото: Павле Богоевски во полициска станица

Пратеникот Павле Богоевски попладнево самиот се пријавил во полициската станица Центар за маслото од канабис, но поднел пријава и за непознат сторител.

КУРИР објавува ексклузивна фотографија од пратеникот во полициската станица БЕКО.

Богоевски тврди дека не купувал кокаин туку канабис масло за близок човек, а во полиција пријавил и дека бил нелегално сниман од страна на таксистот кого не го памети.

Коронавирус