среда, 4. август 2021. Вести денес: 162
Вонредна вест

ОГНОТ ЈА ЗЕМА ПРВАТА ЖРТВА – изгоре жена во Старо Нагоричане

home Вести

Двајца градоначалници агитираат на терен во време на молк

Двајца градоначалници агитираат на терен во време на молк

Kурир неофицијално дознава дека двајца градоначалници од Скопје го прекршиле изборниот молк. Имено, дознаваме дека двајцата градоначалници агитирале на терен и со тоа собирале политички поени кај граѓаните.

Коронавирус