среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 153
home Вести

Дурловски во посета на родната Битола: Започнувам со нова етапа од мојот живот

Дурловски во посета на родната Битола: Започнувам со нова етапа од мојот живот

Носителот на листата на ВМРО ДПМНЕ во петтата изборна единица Игор Дурловски денеска беше во посета на родната Битола.

Денес го посетив мојот роден град Битола. Започнувам со нова етапа од мојот живот од местото каде што сум роден, објави Дурловски на Фејсбук.

Најнови вести

Локални избори 2021