недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 0
home Вести

Дурловски: Велат дека сме на прав пат, а ние сме на крстопат – дали ќе нè биде или не

Дурловски: Велат дека сме на прав пат, а ние сме на крстопат – дали ќе нè биде или не

Оперскиот пејач Игор Дурловски за мотото на СДСМ „На прав пат“ на својот Фејсбук профил напиша:

„Велат дека сме на прав пат. Ние сме на крстопат, дали ќе нè биде или не“-напиша тој.

Коронавирус