сабота, 23. јануари 2021. Вести денес: 35
home Вести

Дурловски: Со крвта на претците го испишавме најсрамниот дел од нашата историја!

Дурловски: Со крвта на претците го испишавме најсрамниот дел од нашата историја!

Игор Дурловски на својот Фејсбук профил порачува:

„Со крвта на претците го испишавме најсрамниот дел од нашата историја“!

Најнови вести

Коронавирус