четврток, 6. август 2020. Вести денес: 178
home Вести

Дурловски до Шекеринска: Наместо да ги брусевте, требаше да ги исчистите шахтите во Битола!

Дурловски до Шекеринска: Наместо да ги брусевте, требаше да ги исчистите шахтите во Битола!

Носителот на листа на ВМРО-ДПМНЕ во ИЕ 5, Игор Дурловски, со порака до својата противкандидатка од СДСМ Радмила Шекеринска:

„Наместо да ги брусевте, требаше да ги исчистите шахтите во Битола“!

Коронавирус