четврток, 3. декември 2020. Вести денес: 136
Во живо

ВМРО-ДПМНЕ и денес протестира, блокада на три раскрсници, Влада, МНР и министерство за правда

home Вести

Дурловски: Деновиве, господинот Малески, изгубен во времето си го барал семето, одејќи по жица

Дурловски: Деновиве, господинот Малески, изгубен во времето си го барал семето, одејќи по жица

Оперскиот пејач Игор Дурловски на својот фејсбук профил му се обрати на Денко Малески и напиша:

Деновиве, господинот Малески, изгубен во времето си го барал семето, одејќи по жица.

Коронавирус