петок, 25. септември 2020. Вести денес: 181
home Вести

Дурловски: Благодарност до вистинските пријатели, оние кои во најтешките моменти безрезервно не поддржуваат

Дурловски: Благодарност до вистинските пријатели, оние кои во најтешките моменти безрезервно не поддржуваат

Оперскиот пејач Игор Дурловски преку статус на Фејсбук му се заблагодари на словенскиот премиер за донацијата од заштитни маски и медицински ракавици.

-Благодарност до вистинските пријатели, оние кои во најтешките моменти безрезервно не поддржуваат.
Господинот Janez Janša и нашата пријателска Словенија со пратката хуманитарна помош а по барање на Христијан Мицкоски кој со вакви потези станува премиер и пред официјално да биде.
Loading…

Благодарност до вистинските пријатели, оние кои во најтешките моменти безрезервно не поддржуваат.Господинот Janez Janša…

Gepostet von Igor Durlovski am Samstag, 4. April 2020

 

Коронавирус