понеделник, 25. септември 2023. Вести денес: 112
home Вести

Дурловски: Благодарам на сите кои ме поддржувавте во тешки времиња за мене и моите најблиски

Дурловски: Благодарам на сите кои ме поддржувавте во тешки времиња за мене и моите најблиски

Оперскиот пејач Игор Дурловски кој е ослободен од притвор по повеќе од 45 дена минати таму како осомничен за настаните од 27 април преку социјалните мрежи им се заблагодари на сите кои го поддржувале во изминатиот период.

-Благодарам на сите кои ме поддржувавте во тешки времиња за мене и моите најблиски!, пишува Дурловски на Фејсбук.

Најнови вести