вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 0
home Вести

ДУИ ќе ги претстави кандидатите за пратеници

ДУИ ќе ги претстави кандидатите за пратеници

Дeмократската Унија за Интеграција денеска во Скопје ќе ги претстави кандидатите за пратеници за Парламентарните избори 2020.

Настанот е закажан во 12 ќасот.

Коронавирус