сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 0
home Вести

Другата страна на политиката, вреди да се погледне видеото

Другата страна на политиката, вреди да се погледне видеото

На претстојните претседателки избори имаме три кандидати за претседател:
1.Блерим Река
2.Гордана Силјаноска Давкова
3.Стево Пендаровски
Во која половина од видетото ќе го сместите секој од нив ?
Погледнете!

Најнови вести

Коронавирус