четврток, 22. октомври 2020. Вести денес: 15
home Вести

Другата страна на политиката: Силјановска е Бик, Пендаровски Овен, какви се според хороскопот?

Другата страна на политиката: Силјановска е Бик, Пендаровски Овен, какви се според хороскопот?

Сакавме со нашето ново видео да ве извадиме од вообичаената призма низ која се гледа на политичарите деновиве, и да ве инспирираме да го направите тоа на малку поинаков начин, пишуваат на Фејсбук страницата „Другата страна на политиката“.

Во видеото кое го објавуваат се наведува дека Силјановска Давкова во хороскоп е Бик, а Пендаровски Овен.

Погледнете што зборуваат за нив хороскопските знаци.

Коронавирус