четврток, 5. август 2021. Вести денес: 116
Вонредна вест

ЦРНА СТАТИСТИКА ВО МАКЕДОНИЈА: Од коронавирус починаа 4 лица, 219 новозаразени

home Вести

„Доста е од рекетари, сакаме обнова“

„Доста е од рекетари, сакаме обнова“

Победата е очигледна. Доста беше рекет и криминал. Обновата доаѓа!

#ВМРОДПМНЕ
#МАКЕДОНИЈА

Коронавирус