четврток, 28. јануари 2021. Вести денес: 84
home Вести

ДОНИРАЈТЕ: Потребни сме му на малиот Дамјан за целосно да ја заборави тишината

ДОНИРАЈТЕ: Потребни сме му на малиот Дамјан за целосно да ја заборави тишината

На малиот Дамјан Поповски потребна му е помош од сите добронамерници за да може повторно да слуша. Тој на 18-ти декември треба да има операција за која потребни се 12.000 евра. Бидете хумани и донирајте за малиот Дамјан.

Најнови вести

Коронавирус