среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 183
home Вести

Докторите Николов и Стојаноски ќе одговараат во живо на прашањата од граѓаните за коронавирусот

Докторите Николов и Стојаноски ќе одговараат во живо на прашањата од граѓаните за коронавирусот

ВМРО-ДПМНЕ денес со почеток во 17:30 организира “ live chat “ со д-р  Игор Николов и д-р Синиша Стојаноски на тема “Превенција и заштита од корона вирусот“.

-Имате можност да поставите прашања, и на постот во прилог подолу и на live chat- от, кои ќе ви бидат одговорени за време на chat-от. Информирајте се за мерките за заштита и се останато што Ве интересира во врска со корона вирусот. Бидејќи секој живот вреди, да се однесуваме одговорно, информираат од партијата.

Локални избори 2021