сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Вести

Доктор Николов: Филипче лаже исто како и неговиот шеф Заев (ВИДЕО)

Доктор Николов: Филипче лаже исто како и неговиот шеф Заев (ВИДЕО)

Венко Филипче лаже исто како и неговиот шеф Зоран Заев. Вирусот за кој преку флаери Венко и Заев велеа дека го победиле, го достигнува својот пик и одзема животи, обвинува доктор Игор Николов.

„Венко Филипче и Комисијата за заразни болести која работи под диктат на Заев не знае каде тера. Тоа го потврдува и полицискиот час кој не е ништо друго туку паничка реакција без план.

Денес за жал има рекорден број на новозаболени, во оваа тешка состојба добро е да се знае вистината дека не можат и не ја говорат вистината.

Казната Венко Филипче и Зоран Заев ќе ги стаса. Граѓаните ќе ги казнат кога тогаш“-порачаа од ВМРО-ДПМНЕ.

Парламентарни избори 2020