четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 47
home Вести

Додека секој час во Македонија по десетици луѓе остануваат без работа, Зорица Заева носи чевли од скоро 900 долари (ФОТО)

Додека секој час во Македонија по десетици луѓе остануваат без работа, Зорица Заева носи чевли од скоро 900 долари (ФОТО)

Додека народот гладува и тоне во сиромаштија, семејството на Зоран Заев се луксузира.

Секој час во Македонија по десетици луѓе остануваат без работа, но Зорица Заева носи чевли од скоро 900 долари.

Станува збор за брендот Диор.

Локални избори 2021